Strona Główna Themes Artykuły Themes Download Themes Forum Themes Linki Themes Kategorie NewsówGrudzień 11 2016 01:12:03
blankNawigacjablank
blank Strona Główna
Artykuły
Download
FAQ
Forum
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
blank
blankblankblank
blankOnlineblank
blank Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 8
Najnowszy Użytkownik: nastka
blank
blankblankblank
blankWitamyblank
blank

Wszystkich mieszkańców Miasta Słupska i Powiatu na stronie internetowej Stowarzyszenia Bezpiecznego Regionu Słupskiego. Zachęcamy do współpracy i udziału w Naszych działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia - Zapraszamy.

Nasz adres:

76-200 Słupsk,
Aleja Henryka Sienkiewicza 7/28
telefon:0-573-328-331
e-mail:brslupsk@vp.pl

Nasze dane rejestrowe:

NIP:839-26-46-881;
Regon:771240589;
KRS:0000022130

Numer rachunku bankowego:78 2030 0045 1110 0000 0402 7790 BGŻ o/Słupsk
blank
blankblankblank
blankWALNE ZEBRANIE BRS 2016blank
blank
Dnia 12 kwietnia 2016 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Bezpieczny Region Słupski”.
Zebranie było podsumowaniem pracy Stowarzyszenia i Zarządu za 2015 rok oraz kadencji Zarządu za lata 2011-2016.
Przez miniony rok Stowarzyszenie przeprowadziło szereg działań z zakresu poprawy poczucia bezpieczeństwa na terenie Miasta Słupska i powiatu słupskiego.
Działalność Stowarzyszenia mogła przebiegać dzięki pracy członków stowarzyszenia, dofinansowania Miasta Słupska, Starostwa Słupskiego, Gminy Kobylnica, Gminy Kępice oraz środkom własnym.
Duży wkład w pracę stowarzyszenia miały również podmioty współpracujące z organizacją tj. wolontariusze, policjanci słupskiej Komendy Miejskiej Policji, słupski Sanepid, Instytut Bezpieczeństwa Narodowego AP w Słupsku, Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku, Przedszkola Miejskie nr 12 i 23, Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii, Szkoła Sztuk Walki Taekwondo Karola Winiszewskiego.
Podczas zebrania wybrano nowe władze Stowarzyszenia, które zobowiązały się do dalszej pracy w zakresie poprawy poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego dla społeczeństwa.

bullet Dodane przez admin dnia kwiecień 13 2016 00:00:000 Komentarzy ˇ 701 Czytań - Drukuj
blankBEZPIECZEŃSTWO SENIORAblank
blank
W dniu 11 kwietnia 2016 roku w Słupsku w Klubie Emka odbyło się spotkanie z seniorami, mieszkańcami Spółdzielni Mieszkaniowych „Dom nad Słupią” i „Czyn”.
Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie „Bezpieczny Region Słupski” wraz z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowych „Dom nad Słupią” i „Czyn” przy udziale słupskiej policji.
Tematem spotkania były nagminne przypadki oszustw starszych osób poprzez wyłudzanie znacznych kwot pieniędzy przez podszywających się za wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚ itp.
Na spotkanie przybyło 30 osób zainteresowanych problemem. Wysłuchali prelekcji poświęconych odpowiedniemu zachowaniu się, aby nie stać się ofiarą przestępstwa – oszustwa.
Prelekcje zostały przeprowadzone przez komisarz Elżbietę Rychert z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku oraz Justynę Jackiewicz ze Stowarzyszenia „Bezpieczny Region Słupski”.
Uczestnicy spotkania wysłuchali porad z dużym zainteresowaniem, a swoje wątpliwości rozwikłali poprzez zadawanie pytań, otrzymując zadowalające odpowiedzi.
Spotkanie cieszyło się zainteresowaniem i dlatego też tego typu spotkania będą powtarzane przez Stowarzyszenia.

bullet Dodane przez admin dnia kwiecień 13 2016 00:00:000 Komentarzy ˇ 92 Czytań - Drukuj
blankV EDYCJA BADAŃ POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA MIESZKAŃCÓW SŁUPSKAblank
blank
W Auli Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku odbyła się debata społeczna połączona z prezentacją wyników projektu badawczego dotyczącego "Poczucia bezpieczeństwa publicznego i oceny działań Policji w percepcji mieszkańców Słupska" - V edycja. W debacie udział wzięli mieszkańcy Słupska, przedstawiciele władz miasta,podmiotów działających na polu bezpieczeństwa,przedstawiciele organizacji pozarządowych,studenci Instytutu Bezpieczeństwa Narodowego AP w Słupsku,policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku, Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku.
Projekt ten był już realizowany w latach 2006, 2007, 2008 i 2012. Partnerami tych badań są Komenda Miejska Policji w Słupsku, której Akademia Pomorska w Słupsku, Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski, a patronat honorowy sprawowało Miasto Słupsk, które przekazało większość środków finansowych. Koordynatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski.

Zachęcamy do poczytania nw. linków:
http://www.slupsk.policja.gov.pl/serwis681.php
https://www.pomorska.policja.gov.pl/serwis.php

Image and video hosting by TinyPicbullet Dodane przez admin dnia marzec 21 2016 00:00:000 Komentarzy ˇ 994 Czytań - Drukuj
blankNIEODPŁATNA POMOC PRAWNAblank
blank
NA TERENIE MIASTA SŁUPSK I POWIATU SŁUPSKIEGO FUNKCJONUJĄ PUNKTY NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ.
W ZAŁĄCZENIU WYKAZ PUNKTÓW WRAZ Z INSTRUKCJĄ KORZYSTANIA Z POMOCY.
ZACHĘCAMY DO KORZYSTANIA Z TEGO RODZAJU POMOCY PRAWNEJ.

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

bullet Dodane przez admin dnia luty 19 2016 00:00:000 Komentarzy ˇ 133 Czytań - Drukuj
blankCZYSTA GRA 2015 KWAKOWO KOŃCZEWO SŁONOWICEblank
blank
Na przełomie maja/czerwca 2015 roku uczniowie VI klas Szkół Podstawowych w Kwakowie, Kończewie i Słonowicach z Gminy Kobylnica uczestniczyli w programie profilaktycznym CZYSTA GRA 2015.
Program składał się z zajęć teoretyczno-wizualnych poświęconych zapobieganiu patologią społecznym. Zajęcia były prowadzone przez terapeutę-profilaktyka oraz policjantów z Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Dalszym elementem przedsięwzięcia był udział młodzieży w konkursie plastycznym pt."Pomyśl zanim będzie za późno" oraz turniej sportowy pt."Żyj zdrowo na sportowo, bez nałogów, bądź sobą" - któremu przyświecały zasady gry "fair-play".
Najlepsze prace plastyczne i drużyny sportowe zostały nagrodzone, nagrodami rzeczowymi i dyplomami.
Program został sfinansowany z dotacji Gminy Kobylnica i wkładu Stowarzyszenia.

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


bullet Dodane przez admin dnia czerwiec 15 2015 00:00:001 Komentarzy ˇ 593 Czytań - Drukuj
blankFINAŁ TURNIEJU "Prewencja ale INACZEJ 2015"blank
blank
W dniu 13 maja 2015 roku odbył się Finał Turnieju "Prewencja ale INACZEJ 2015". Podczas turnieju rywalizowała młodzież klas pierwszych Gimnazjów ze Słupska oraz z Kobylnicy i Sycewic z Gminy Kobylnica. Młodzież brała udział w teście wiedzy na temat podstawowych założeń funkcjonowania policji oraz w zawodach sportowych. Zawody sportowe polegały na pokonaniu toru przeszkód składającego się z sześciu konkurencji.
W trakcie imprezy był występ dzieci z przedszkola nr 12 "Niezapominajka", które dały pokaz tańca cheerleaders. Były pokazy samoobrony zaprezentowane przez Szkołę Taekwon-do Karola Winiszewski, Zespół Szkół Informatycznych "Pomorzanka" Liceum Policyjne,która zainscenizowała również scenkę sytuacyjną pt. "Napad na Kobietę" oraz policjant z KMP w Słupsku przeprowadził pokaz tresury psa policyjnego.
Tegorocznym zwycięzcą Turnieju Prewencja ale Inaczej 2015 zostało Gimnazjum nr 2 w Słupsku II miejsce przypadło Gimnazjum Nr 5 , a III zajęli uczniowie z Gimnazjum nr 6 ze Słupska . Najlepiej kibicowała młodzież z Gimnazjum nr 4. Konkurencję sportową dla nauczycieli wf wygrał nauczyciel z Gimnazjum nr 6 w Słupsku.
Pozostałym uczestnikom gratulujemy.
Mottem turnieju była "gra fairplay" i dobra zabawa młodych ludzi.
Impreza odbyła się w Gimnazjum nr 4 im. Orła Białego w Słupsku,ul.Banacha 17.
Stowarzyszenie oraz Komenda Miejska Policji w Słupsku zorganizowała turniej dzięki patronatom tj. Miasta Słupsk, Gminy Kobylnica, Powiatu Słupskiego,Sanepidu Słupsk, Przedszkolu "Niezapominajka", Szkoły Taekwondo, Zespołu Szkół Informatycznych "Pomorzanka" w Słupsku.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy przygotowaniu i przeprowadzeniu finału.

Wiersz Pani Anny Boguszewskiej.

NA SPORTOWO - RACZEJ

Turniej „Prewencja, ale inaczej”
dzień na sportowo - raczej.
Gimnazjaliści i przedszkolaczki
wszyscy ze sportowej paczki.

Z każdej drużyny
chłopcy i dziewczyny
o punkty walczyli zawzięcie
dowód - pamiątkowe zdjęcie.

Turniej był wspaniały
drużyny ze sobą rywalizowały,
wszystko z siebie dali,
świetnie się spisali.

Nagrody zdobyte
hasła nośne w pamięć wryte
„Czy wygramy czy przegramy
my się nigdy nie poddamy”.

Anna Boguszewska
Słupsk, dnia 02.06.2014r.

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


bullet Dodane przez admin dnia maj 13 2015 00:00:001 Komentarzy ˇ 1098 Czytań - Drukuj
blankFinał I Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa w Akademii Pomorskiej w Słupskublank
blank
Instytut Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Pomorskiej w Słupsku przy współpracy ze Słupską Szkołą Policji w Słupsku zorganizował I Olimpiadę Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa.
Partnerzy przedsięwzięcia:
Wydział Bezpieczeństwa Narodowego Akademii Obrony Narodowej,
Departament Wychowania i Promocji Obronności MON,
Urząd Morski w Słupsku,
Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski
Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia otrzymał indywidualnie za zajęcie III miejsca Radosław Zimoch, opiekun Łukasz Kowalski z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie, województwo pomorskie.
Czytaj też:
http://www.apsl.edu.pl/aktualnosci.php?a=4423-fina-i-olimpiady-wiedzy-o-obronnoci-i-bezpieczestwie-pastwa-w-ap#left_s

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

bullet Dodane przez admin dnia marzec 22 2015 00:00:001 Komentarzy ˇ 290 Czytań - Drukuj
blankCZYSTA GRA 2014 klasy VI SP w GMINIE KĘPICEblank
blank
W tym roku CZYSTA GRA 2014 w Gminie Kępice zawitała do klas VI w Szkołach Podstawowych na terenie Kępic, Biesowic, Barcina, Korzybia i Warcina.
Młodzież uczestniczyła w zajęciach edukacyjno - informacyjnych poświęconych zapobieganiu patologią społecznym, które coraz częściej pojawiają się w mniejszych środowiskach. Zajęcia były prowadzone przez terapeutę-profilaktyka z Oddziału TZN w Słupsku oraz policjantów z Sekcji Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. Uczestnicy programu brali udział w konkursie plastycznym pt."Pomyśl,zanim będzie za późno" oraz w turnieju sportowym pt."Żyj zdrowo na sportowo, bez nałogów, bądź sobą" - zgodnie z zasadami gry "fair-play".
Najlepsze prace plastyczne i najlepsze drużyny sportowe zostały nagrodzone, nagrodami rzeczowymi i dyplomami.
Prace plastyczne, które zajęły I miejsca zostały umieszczone na kalendarzu stowarzyszenia na rok 2015.
Program został sfinansowany z dotacji Gminy Kępice i wkładu Stowarzyszenia.
Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic

bullet Dodane przez admin dnia styczeń 07 2015 00:00:001 Komentarzy ˇ 824 Czytań - Drukuj
blankZ nami bezpieczniej-Tak jest Bezpieczniej w Gminie Kępiceblank
blank
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego oraz Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku przeprowadzili zajęcia edukacyjne o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Zajęcia skierowane były do dzieci w grupie wiekowej 6/7 lat. Miały na celu przedstawienie podstawowych zasad poruszania się po chodniku, drodze i innych miejscach związanych z ruchem drogowym.
Podczas zajęć oddziały przedszkolne i szkolne otrzymały od Stowarzyszenia kamizelki odblaskowe, natomiast pociechy dostały broszurki - malowanki pt. "Z nami bezpieczniej - Tak jest Bezpieczniej część 1 i 2" , które posiadają rysunki i treści pouczające, a także wiersze o bezpieczeństwie w ruchu drogowym autorstwa Pani Anny Boguszewskiej.
Program zrealizowano dzięki finansom własnym i pozyskanym od Miasta Kępice.

Image and video hosting by TinyPic

bullet Dodane przez admin dnia grudzień 03 2014 00:00:000 Komentarzy ˇ 518 Czytań - Drukuj
blankZ nami Bezpieczniej - Tak jest Bezpieczniej 2014/2015blank
blank
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, słupscy Strażnicy Miejscy zainaugurowali zajęcia edukacyjne pt. "Z nami Bezpieczniej - Tak jest Bezpieczniej" z 5 - cio i 6 - cio letnimi dziećmi z Przedszkola nr 25 KUBUŚ PUCHATEK w Słupsku oraz w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku Celem zajęć było zaszczepienie u najmłodszych podstaw bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Podczas zajęć przedszkolaki i dzieci ze szkoły otrzymały od Stowarzyszenia komplet kamizelek odblaskowych dla dzieci, pociechy otrzymały broszurki - malowanki pt. "Z nami bezpieczniej" , które oprócz rysunków posiadają pouczające wiersze o bezpieczeństwie w ruchu drogowym autorstwa Pani Anny Boguszewskiej.
W tym roku szkolnym Stowarzyszenie będzie koordynowało tego typu zajęcia w "0" i I klasach słupskich Przedszkoli i Szkół Podstawowych,a to dzięki finansom pozyskanym od Miasta Słupsk.

Czytaj też:http://www.kanal6.pl/newsID=11200,stronaID=32,preview=2/

Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic Image and video hosting by TinyPic


bullet Dodane przez admin dnia październik 10 2014 00:00:001 Komentarzy ˇ 838 Czytań - Drukuj
blankBezpieczeństwo z gadżetami Lane Energy Poland blank
blank
Firma Lane Energy Poland na terenie powiatu słupskiego prowadzi badania poszukiwawcze za gazem ziemnym - tak zwanym gazem z łupków.
W ramach działań pro-społecznych angażuje się w projekt Policji w Słupsku – Bezpieczna Droga do Szkoły.
Za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia 13 sierpnia br., przedstawiciel firmy przekazał na cele realizacji tego programu materiały z elementami fluorescencyjnymi : tornistry, pokrowce, czapki, opaski itp itd., do wykorzystania przez słupską policję przy edukacji dzieci z zakresu bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

Image and video hosting by TinyPic
bullet Dodane przez admin dnia sierpień 21 2014 00:00:000 Komentarzy ˇ 518 Czytań - Drukuj
Strona 1 z 2 1 2 >
blankLogowanieblank
blank
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
blank
blankblankblank
blankShoutboxblank
blank
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
blank
blankblankblank
nav-left nav

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie